marți, 30 martie 2010

ca la piata

Am gasit o reclama pe net si ma gandeam sa o impartasesc:o afacere cu bani pe net.Cel putin promite,acu sa vedem daca da.
E o idee de la americani care se bazeaza pe comert si vizualizare.Asa ca daca va functiona ,o sa vedem si va voi impartasi experienta.Inregistrarea e gratuita.


Hold your very own online garage sale!
Use TripleClicks to clean out your closets, attic, and garage. List and sell dozens or even hundreds of items and start putting cash in your pocket TODAY!
Give it a try with a FREE listing:
http://www.tripleclicks.com/11000520/go

sâmbătă, 6 martie 2010

generalitati

Nu ma incriu in randurile celor creativi la maxim,da ma pot inscrie usor printre cei multi care nu doresc decat libertate si independenta.
Nu vreau sa fac valva si nici sa cer "audiente",ci sa fiu modest si cateodata crud.