Nu ma incriu in randurile celor creativi la maxim,da ma pot inscrie usor printre cei multi care nu doresc decat libertate si independenta.
Nu vreau sa fac valva si nici sa cer "audiente",ci sa fiu modest si cateodata crud.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu